EduTechMant
EduTechMant
edutechmant blog #1
Який напрям вибрати для своєї EdTech компанії?
Як і в будь-який інший галузі підприємництва, EdTech має певний обсяг своїх активних і потенційних користувачів. Запуску нового проекту в цій сфері повинен обов'язково передувати глибокий аналіз особливостей цільової аудиторії. Адже саме від того, наскільки вдало вам вдасться створити максимально затребуваний продукт, буде залежати подальший успіх вашого бізнесу.
edutechmant blog #1
Який напрям вибрати для своєї EdTech компанії?
Як і в будь-який інший галузі підприємництва, EdTech має певний обсяг своїх активних і потенційних користувачів. Запуску нового проекту в цій сфері повинен обов'язково передувати глибокий аналіз особливостей цільової аудиторії. Адже саме від того, наскільки вдало вам вдасться створити максимально затребуваний продукт, буде залежати подальший успіх вашого бізнесу.
Отже, для початку, давайте подивимося, які тематики вже розкриті в рамках ринку EdTech для двох основних категорій користувачів.

Для дорослих:

⁃ Вища освіта (Coursera, EdEx, Udemy, Khan Academy);

⁃ Середня освіта (Coursera, EdEx, Udemy, Khan Academy);

⁃ Вузькопрофільні освіта (Kano Computing, Touch Surgery);

⁃ Аналітика (TeachMeCash, Panorama Education);

⁃ Підвищення кваліфікації (Coorpacademy);

⁃ Вивчення іноземних мов (Memrise, Edvin);

⁃ Бізнес консультування (GLG);

⁃ Навчання для людей з додатковими потребами (Inable, Geekie);

Для дітей:

⁃ Вивчення іноземних мов (VipKid, DaDaABC);

⁃ Шкільна програма (KaDa Story, 17zuoye, Byju's);

⁃ Позашкільна та алтернативна освіта;

⁃ Дошкільний розвиток (Noodle, Speakaboos);

⁃ Програмування (Makeblock, CodeMonkey);

⁃ Тестування (Eneza);

Потрібно сказати, що далеко не у всіх країнах світу ці напрями однаково актуальні. Проблеми, які потребують вирішення в кожній з них, досить унікальні, тому й потреба в тематиках для локальних ринків може сильно відрізнятися. Для запуску EdTech проекту цей момент варто враховувати в першу чергу.

Далі розберемося, в яких EdTech тематиках потребують різні країни і які проблеми повинні бути вирішені за допомогою їхнього продукту.

Європа

Європейська система має досить серйозну базу у вигляді відомих у всьому світі університетів. Це стало позитивним фактором для створення багатьох успішних проектів в сфері EdTech. Також великим плюсом є те, що керівництво європейських країн має досить просунуте мислення, щоб сприяти інтеграції нових технологій в усі процеси навчання (оффлайн школи, стаціонарні університети та ін.)

Актуальні проблеми регіону - необхідність структурування процесу навчання, отримання можливості вивчати іноземні мови, забезпечення хорошою освітою всіх бажаючих. Також з недавнього часу необхідно враховувати додатковий фактор - поява великої кількості біженців, які потребують додаткового освіту.

Найбільш затребувані тематики - технічна оптимізація освітнього процесу, шкільна і університетська програма, іноземні мови.

Найуспішніші EdTech проекти - Math42, Bright Little Labs, Skills Matter, BridgeU, Perlego, BlinkList, Anycareer і ін. В серпні поточного року проект Skills Matter отримав інвестиції на суму в 2,5 мільйона фунтів стерлінгів.

США

В силу того, що США є однією з найбільш розвинених країн у світі, сфера освітніх технологій тут знаходиться на високому рівні. Саме звідси з'являються прогресивні ідеї, які згодом втілюються в сміливі стартапи c мільярдної капіталізацією.

Актуальні проблеми країни - оптимізація всіх освітніх процесів і створення умов для максимальної доступності процесу навчання для всіх бажаючих.

Найбільш затребувані тематики - штучний інтелект, квантові технології, віртуальна і доповнена реальність, інноваційні технології для особливих груп користувачів, 3D конструювання та ін.

Найуспішніші EdTech проекти - Coursera, EdEx, Udemy, Khan Academy, Torsh і ін. З останніх великих інвестицій - 6 мільйонів доларів для CodeCombat (серпень 2019) і 3 мільйони доларів для Mentor Collective (вересень 2019).

Китай

З загальною кількістю студентів в 400 мільйонів, Китай по праву вважається самим швидкозростаючим локальним ринком EdTech. Обсяги інвестицій в цю сферу зростають з геометричною прогресією, і на сьогоднішній день сума фінансування становить понад 10 мільярдів доларів.

Актуальні проблеми країни - навчання тільки на китайській мові, недолік викладання іноземних мов. Як результат, існує велика потреба в інструментах для вивчення англійської мови з метою отримання робочих місць у міжнародних компаніях і продовження навчання в англомовних ВНЗ інших країн. Також актуальним є питання отримання знань зі шкільної та університетської програми для тих, хто живе у віддалених від великих міст місцях.

Найбільш затребувані тематики - англійська мова, систематизація процесу навчання, полегшення контролю навчального процесу для батьків і вчителів, предмети шкільної програми, університетські спеціалізації.

Найуспішніші EdTEch проекти - VipKid, 17zuoye, DaDaABC, CCTalk, Changing Edu і ін. В серпні 2019 років зо два великих проекти успішно пройшли черговий етап фінансування - Xigua City (150 млн юанів) і Huohua Siwei (85 млн доларів).
Хочете відкрити свій освітній проект
або покращити результати в існуючому бізнесі?
Запишиіться на онлайн чи оффлайн консультацію
з будь-яких питань з Наталією Бобро!
Залиште заявку нижче і ми зв'яжемося із вами найближчим часом
Контакти
Зв'яжіться з нами зручним способом
або залиште заявку на зворотній дзвінок
+38 067 4343 055
edutechmant@gmail.com
вул. Болсуновская, 13-15 (IQ Business Center),
Київ, Україна, 01014
© 2007-2020 Education Technology Managment
Усі права захищені.
Блог
  • Який напрям вибрати для своєї
    освітньої компанії?
  • Головні тренди EdTech у 2020 році
  • П'ять важливих аспектів маркетингової стратегії для EdTech-проекту
  • Вибір стратегії просування EdTech проекту
  • Усі статті
ПРОЕКТИ
  • Realease Education
  • TSARSKY
  • Мr. Leader
  • RBSM School
  • Школа танців Влада Ями
  • Інститут шоу-бізнесу
    в Європейському Университеті
  • Усі проекти
Made on
Tilda