EduTechMant
EduTechMant
edutechmant blog #2
Головні тренди EdTech
у 2020 році
edutechmant blog #2
Головні тренди EdTech
у 2020 році
1. Швидка послуга або товар

Люди вічно поспішають, куди вони поспішають-ніхто не знає, але це пов'язано зі зміною у свідомості людей. Таким чином мікронавчання стане трендом 2020.

Мікронавчання - це поділ інформації на актуальні частини. Завдяки цьому, уроки стають набагато легше засвоюватися і збільшується ймовірність збереження знань. Курси мікро-навчання легше розробляти, оновлювати і поширювати в порівнянні з традиційними курсами електронного навчання, а показники завершення значно вище. Мікронавчання є відмінним інструментом для інших методів, таких як Peer Learning, повторення в просторі і навчання «Just-in-Time».

Varsity Tutors ACT Prep - приклад такого стартапу з EdTech індустрії. Varsity Tutor - це онлайн-репетиторская програма, яка об'єднує студентів з викладачами по всьому світу, щоб поліпшити їх академічні навички та підготувати їх до вступу в коледж, вони пропонують безкоштовний підготовчий тест ACT онлайн.

2. Автоматізація роботи і скорочення працівників за рахунок впровадження штучного інтелекту

Доповнена реальність і штучна реальність в освіті скоро вплине на весь звичайний процес навчання, так як є можливість змінити місце і час навчання, впровадити нові і додаткові способи і методи.

Наприклад, Modly, додаток для вивчення мови, недавно інтегрувала віртуального вчителя на основі AR, щоб допомогти користувачам практикувати свої навички, як якщо б вони перебували в реальному житті.

3. Гейміфікація

Гейміфікація є однією з найпопулярніших і бажаних тенденцій навчання серед студентів у всьому світі. Ігри допомагають в дистанційному навчанні або, простіше кажучи, в навчанні, яке відбувається за допомогою занурення. Зрештою, що ще може бути кращим способом навчання учнів, крім як змусити їх грати!

Наприклад, Duolingo є найпопулярнішою платформою для вивчення мови і самим завантаженим освітнім додатком в світі, яка налічує понад 300 мільйонів користувачів. Місія компанії - зробити освіту захоплюючим і доступним для всіх заняттям. Duolingo створений для відчуття гри і науково довів свою ефективність, компанія створила тест з англійської мови (DET), доступний і зручний варіант мовної сертифікації, який прийнятий більш ніж 200 університетами.
Хочете відкрити свій освітній проект
або покращити результати в існуючому бізнесі?
Запишиіться на онлайн чи оффлайн консультацію
з будь-яких питань з Наталією Бобро!
Залиште заявку нижче і ми зв'яжемося із вами найближчим часом
Контакти
Зв'яжіться з нами зручним способом
або залиште заявку на зворотній дзвінок
+38 067 4343 055
edutechmant@gmail.com
вул. Болсуновская, 13-15 (IQ Business Center),
Київ, Україна, 01014
© 2007-2020 Education Technology Managment
Усі права захищені.
Блог
 • Який напрям вибрати для своєї
  освітньої компанії?
 • Головні тренди EdTech у 2020 році
 • П'ять важливих аспектів маркетингової стратегії для EdTech-проекту
 • Вибір стратегії просування EdTech проекту
 • Усі статті
ПРОЕКТИ
 • Realease Education
 • TSARSKY
 • Мr. Leader
 • RBSM School
 • Школа танців Влада Ями
 • Інститут шоу-бізнесу
  в Європейському Университеті
 • Усі проекти
Made on
Tilda